ABOUT US

Aren Medical Devices

AREN Co. Ltd. was established in 2001 after many years of experience in the medical industry.

Our knowledge and experience in the sales and service of Blood Gas Analyzer caused us to include this issue among our activities first. As a result, Techno Medica Co. Ltd. has opened to the world market in 2004 and we become the only authorized representative of the company in Turkey.

Techno Medica Co. Ltd., the inventor of Automatic Tube Bar Coding Systems in the World. We introduced this brand new system to the Turkish market in 2008.

In line with the agreement we made with Endüstri Medikal company in 2018, we became the sole authorized representative of Endüstri Medikal company in the Anatolian region of Turkey.

In 2019, we became the authorized distributor of BD, one of the world’s leading companies, in Central Anatolia region of Turkey.

Our cooperation, which started on these dates, continue with satisfactory works. As a result of our works accepted by our customers, our product range is diversified with new products.

PARTNERS

BD ÜRÜNLERİ

TÜPLER

BD Yaşam Bilimleri – Preanalitik Sistemler, vakumlanmış kan alma sistemleri alanında bir endüstri öncüsü ve lideridir. BD Vacutainer® Kan Alma tüpleri, katkı maddelerini tanımlayan ISO 6510 sayılı direktif ve CLSI GP39-A6 Vol 30 No. 26 sayılı uluslararası standartlarla uyumludur.

İĞNELER

Ürün yelpazesi, BD Vacutainer® Safety-Lok™ Kan Alma Seti ve iğne batması ile yaralanmaların etkili bir biçimde azaltılması için tasarlanmış tek tuşla aktivasyon teknolojisini kullanan tek kan alma sistemi olan BD Vacutainer® UltraTouch™ Push Button Kan Alma Seti’ni içerir. BD, BD Vacutainer® ürün gamında, BD Vacutainer® Eclipse™ Güvenlikli İğne’yi de içeren farklı uzunluk ve ölçülerde kapsayıcı bir dizi kan alma iğnesi çeşidini de sunmaktadır.

AKSESUARLAR

BD, BD Vacutainer® tüp ve iğnelerini tamamlayıcı nitelikte olan, güvenli ve kolay örnek almayı sağlayan
ve tutacaklar, adaptörler ve turnikeleri kapsayan geniş bir aksesuar ürünü çeşitliliği sunmaktadır.

PEDİATRİK VE GERİATRİK TÜPLER

BD Microtainer® Kan Alma Tüpleri kullanım kolaylığı ve kaliteli kan örneğinin alınmasını güvence altına almak için tasarlanmıştır. Hematoloji ve klinik kimya uygulamalarında kullanılan BD Microtainer® tüplerinde gözle görülebilir dolum çizgisi bulunmakta olup, tüpler vakumlu BD Vacutainer® Kan Alma tüpleri ile eşleştirilebilmesini sağlayan ve tanınmasını kolaylaştıran renklerle kodlanmıştır.

İDRAR ÜRÜNLERİ

BD idrar ürünleri, idrar örnekleri toplamak ve taşımak için standart kapalı bir sistem sunmaktadır. Bu sistem, idrar örneklerinin bütünlüğünü korurken hem hasta hem de sağlık personeli için güvenlik sağlar ve tanı testleri için idrar örneği alma ve örneği test için hazırlamada basit ve standart bir yol sunar.

LANSETLER

BD’nin kapiler kan almak için güvenlikli lanset çeşitleri, kullanım konforu ve uygun bir kesi derinliği sağlar. Bu portföyde ergonomik tasarımlı BD Microtainer® Temasla Etkinleşen Parmak Lanseti ve BD QuikheelTM Güvenlikli Topuk Lanseti bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın!

+90 312 472 62 62

+90 312 472 62 62

Detaylı bilgi için bize ulaşın!

TECHNO MEDICA ÜRÜNLERİ

GASTAT-700 Serisi

GASTAT-700 serisi, Techno Medica’nın ürettiği en güncel kan gazı analiz cihazıdır. Önceki serilere göre daha hızlı olup, uzaktan bağlantı özelliği ile akıllı telefon ve bilgisayar üzerinden sonuçları görmenize olanak sağlar.

BC-ROBO 6

Dünyada ki ilk küçük boyutlu tam otomatik tüp seçme ve bar kodlama sistemidir. Büyük sistemlerle aynı özelliğe sahip küçük boyutludan orta boyutlu hastanelerde ya da büyük boyutlu hastanelerde çoğul yerleştirme için kullanılır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın!

+90 312 472 62 62

+90 312 472 62 62

Detaylı bilgi için bize ulaşın!

END-MED ÜRÜNLERİ

Detaylı bilgi için bize ulaşın!

+90 312 472 62 62

+90 312 472 62 62

Detaylı bilgi için bize ulaşın!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çetin Emeç Bulvarı Lizbon Cad. 21/3 Öveçler

Ankara, TÜRKİYE 06460

+90 312 472 62 62

aren@aren.com.tr

Pazartesi - Cuma

09:00 – 18:00

İLETİŞİM FORMU

Soru, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

GÖNDER