KRİTİK BAKIM

BD Kritik Bakım Şırıngaları, hem arteriyel kan gazı testleri hem de diğer kritik bakım testlerinde kullanılabilir ve örnek alma, işleme ve taşımada preanalitik değişkenliği en aza indirmek üzere tasarlanmıştır. Şırıngalar, daha doğru sonuçlara ulaşmak ve örnekte pıhtılaşmayı en aza indirmek amacıyla kuru kalsiyum-dengeli lityum heparin içerir.

LANSETLER

BD’nin kapiler kan almak için güvenlikli lanset çeşitleri, kullanım konforu ve uygun bir kesi derinliği sağlar. Bu portföyde ergonomik tasarımlı BD Microtainer® Temasla Etkinleşen Parmak Lanseti ve BD QuikheelTM Güvenlikli Topuk Lanseti bulunmaktadır.

İDRAR ÜRÜNLERİ

BD idrar ürünleri, idrar örnekleri toplamak ve taşımak için standart kapalı bir sistem sunmaktadır. Bu sistem, idrar örneklerinin bütünlüğünü korurken hem hasta hem de sağlık personeli için güvenlik sağlar ve tanı testleri için idrar örneği alma ve örneği test için hazırlamada basit ve standart bir yol sunar.

PEDİATRİK VE GERİATRİK TÜPLER

BD Microtainer® Kan Alma Tüpleri kullanım kolaylığı ve kaliteli kan örneğinin alınmasını güvence altına almak için tasarlanmıştır. Hematoloji ve klinik kimya uygulamalarında kullanılan BD Microtainer® tüplerinde gözle görülebilir dolum çizgisi bulunmakta olup, tüpler vakumlu BD Vacutainer® Kan Alma tüpleri ile eşleştirilebilmesini sağlayan ve tanınmasını kolaylaştıran renklerle kodlanmıştır.

AKSESUARLAR

BD, BD Vacutainer® tüp ve iğnelerini tamamlayıcı nitelikte olan, güvenli ve kolay örnek almayı sağlayan
ve tutacaklar, adaptörler ve turnikeleri kapsayan geniş bir aksesuar ürünü çeşitliliği sunmaktadır.

İĞNELER

Ürün yelpazesi, BD Vacutainer® Safety-Lok™ Kan Alma Seti ve iğne batması ile yaralanmaların etkili bir biçimde azaltılması için tasarlanmış tek tuşla aktivasyon teknolojisini kullanan tek kan alma sistemi olan BD Vacutainer® UltraTouch™ Push Button Kan Alma Seti’ni içerir. BD, BD Vacutainer® ürün gamında, BD Vacutainer® Eclipse™ Güvenlikli İğne’yi de içeren farklı uzunluk ve ölçülerde kapsayıcı bir dizi kan alma iğnesi çeşidini de sunmaktadır.

TÜPLER

BD Yaşam Bilimleri – Preanalitik Sistemler, vakumlanmış kan alma sistemleri alanında bir endüstri öncüsü ve lideridir. BD Vacutainer® Kan Alma tüpleri, katkı maddelerini tanımlayan ISO 6510 sayılı direktif ve CLSI GP39-A6 Vol 30 No. 26 sayılı uluslararası standartlarla uyumludur.